Fashion Only somiņa

PAR RAŽOTĀJU!

FASHION ONLY ir kvalitatīvu mākslīgās ādas somu un aksesuāru ražotājs no Londonas, lai gan šeit bāzējas tikai dizaineru komanda un pakošanas nodaļa, visas somas tiek ražotas Ķīnā, kur par to kvalitāti un atbilstību ražotāja standartiem rūpējas uzraudzības komanda. Tādejādi iegūstot kvalitatīvu preci izdevīgu par cenu. Somu materiāls un audums oderēm tiek rūpīgi atlasīts, vai pasūtīts no ārvalstīm. Savukārt, somu dizains radīts tepat Londonā, iedvesmojoties no modes tendencēm. Ražotāja trumpis noteikti ir daudzveidība un plašais piedāvājums.

ANNA GRACE zīmola somiņas Pavisam jauns zīmols, kurš radīts ar domu, ka sievietēm nav jādodas uz visdārgākajiem veikaliem, lai iegūtu sev stilīga dizaina somu. Zīmols vēlas, lai draudzene Tev pajautā: “Kur iegādājies šo somu?”

LEESUN London zīmola somiņas Zīmols ar stingru raksturu un tikpat noteiktu dizainu - klasiskas formas, gludas vai viegli teksturētas virsmas un akcentējošas dizaina detaļas. Šis zīmols ir favorīts lietišķu sieviešu vidū. “Elegance slēpjas vienkāršībā.” - Žaklīna Cinovska

Ādas darbi viens Ādas darbi divi Ādas darbi trīs