Par mums

Prieks Jūs redzēt kolektīvās iepirkšanās portālā Stiligassomas.lv!

Gluži tāpat kā Jums, arī mums patīk iepirkties, un kā jebkurai sievietei somas un aksesuāri ir arī mūsu vājība.
Iepirkšanās internetā kļūst par ikdienu, noteikti arī Tu esi ko sūtījusi internetā. Tomēr lielākais klupšanas akmens vienmēr ir bijis nezināmais par to, ko saņemsi.
Laiks to mainīt!
Tieši tāpēc, kopš 2013. gada 2. septembra, esam uzsākušas organizēt somu koppasūtījumus* no vairākām BĀZĒM Eiropā. 

*Kas ir kopppasūtījums?
Koppasūtījums ir vairāku pasūtījumu apvienošana vienā, kas ļauj ekonomēt uz piegādes izmaksām  un iegādāties preci krietni lētāk.  Jums atliek tikai pasūtīt preci no mūsu katalogiem, apmaksāt to līdz koppasūtījuma dienai, un mēs parūpēsimies par visu pārējo, līdz prece nonāks Tavās rokās.

Piedāvājam Jums kopā ar mums pasūtīt somas, naudas makus par BĀZES CENĀM* pa tiešo no ražotāja, nevis interneta veikala. Kopā izdevīgāk!

*Kā veidojas BĀZES CENA?
Ražotāja vairumtirdzniecības cena + nodoklis + piegāde uz Latviju + administratīvās izmaksas.
Nekāds veikalu uzcenojums!

Arī Jums ir būtiski, ka somiņa, kuru iegādājies nav katrai otrajai?! Lūk, koppasūtījums ir lielisks veids, kā iegūt sev orģinālu, neredzētu somu + par izdevīgāku cenu.
Labākais ir tas, ka mēs zinām somu kvalitāti, jo esam to pārbaudījušas dzīvē.
Pateicoties visām sievietēm, kuras piedalās koppasūtījumos, mēs spējam izšķirot un izņemt no piedāvājuma somiņas, kuras neatbilst gaidītajam, lai saņemot savu izvēlēto somiņu, Tu būtu apmierināta.

“Mūsu pārliecība ir laba kvalitāte par pieņemamu cenu!”

Uz šodienu esam lielākais somu koppasūtījums Latvijā, savos sociālajos kontos –Stiligassomas.lv – pulcējot jau vairāk nekā 24 000 sekotāju. Esam patiesi lepnas par kopā paveikto!
Paldies Jums!

Ar cieņu,
Stilīgassomas.lv komanda

Mēs presē: