Sīkdatņu politika

Atpakaļ

➤ SĪKDATNES (Cookies)

– Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir mazs teksta fails, kas tiek saglabāts jūsu datorā. Tas tiek lietots, lai fiksētu informāciju par to, kā esat izmantojis mūsu mājas lapu.
Teksta datni spēj nolasīt tikai šī tīmekļa vietne, tādēļ šai informācijai nevar piekļūt neviens cits.

– Kam tiek izmantotas sīkdatnes?
Mēs esam ieinteresēti iegūt šo informāciju, lai varētu uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Fiksētu iepirkuma groza saturu, saglabātu Jūsu vēlmju sarakstu un apkopotu informāciju, kura tiek izmantota Jūsu ērtību pielāgošanai un web lapas uzlabošanai.

➤ SĪKDATŅU PIEŅEMŠANA (Cookies)

Izmantojot tīmekļa vietni www.stiligassomas.lv, jūs piekrītat, ka mēs:

– apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu;
– saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots;
– individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu apmeklējuma.

Ar sīkdatņu palīdzību lapā apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas lapas.

➤ KĀ PĀRTRAUKT SĪKDATŅU SAŅEMŠANU?

Ja nevēlaties, lai jūsu datorā tiktu saglabātas sīkdatnes, tīmekļa pārlūka drošības iestatījumos ir iespējams atzīmēt “Nekad nepieņemt sīkdatnes”. Tad netiks saglabāta neviena Stiligassomas.lv, ne arī kādas citas tīmekļa vietnes sīkdatne, tomēr jūsu datora ekrānā var parādīties paziņojums, ka mūsu vai kāda cita tīmekļa vietnē tās funkcijas nedarbojas pilnīgi.

Jūs sava pārlūka iestatījumus varat arī mainīt tā, lai katru reizi, kad tīmekļa vietne mēģina iestatīt sīkdatni, jūs tiktu brīdināts un varētu par katru sīkdatni izlemt, vai to pieņemt vai noraidīt.

➤ INFORMĀCIJA PAR www.Stiligassomas.lv LIETOTAJĀM SĪKDATNĒM:

Ir daži tīmekļa ārpakalpojumi, kas mūsu tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes:

Google Analytics
Tas ir tīmekļa vietnes lietojuma analīzes rīks, kas apkopo datus par tīmekļa vietnes izmantošanas veidiem.

Google tagu pārvaldnieks
Tas ir efektīvs skriptu apstrādes rīks, kas ļauj pārliecināties par to, ka lietotāja pārlūks ātri ielādē Stiligassomas.lv tīmekļa vietni.