Kristina Andža | uzņēmēja, karjeriste

Atpakaļ

Uzņēmēja, karjeriste un lieliskā mamma Kristina Andža sev izvēlējusies naudas maku/ klaču no zīmola MICHAEL KORS – pat sieviete, kura ikdienā nenēsā somas, pie mums atradīs sev piemērotu aksesuāru.

#repost @kristina_andza
“Sieviete un somiņa šķiet perfekts duets, bet ne priekš manis!🤷🏼‍♀️
Atslēgas kabatā! Lūpukrāsa un ķemme – paliek mājās! Salvetes? Nekad nav līdzi! Es esmu vienmēr skrējienā, vienmēr ceļā no A uz B un bieži vien man somiņa traucē, nevis palīdz, krīt nost, tiek kaut kur atstāta, 😁 vienīgais variants, kas pastāv manā pasaulē, ir – pie jostas piliekamās cross-body somiņa, tā teikt risinājums – piesiet viņu klāt, lai nepazūd! 😂
☝🏼Manā skapī ir tikai daži eleganti izejamie klači, kas uz pasākumu dodas tukši, tikai kā aksesuārs, tādēļ es dodu priekšroku nevis klasiskām ikdienas somām, bet ekskluzīvām un oriģinālam svētku somiņām. Man patīk atšķirties, atstāt neaizmirstamu iespaidu, tādēļ katras somiņas iegādi es izvērtēju.
@stilligassomas.lv ar mani ir uz viena viļņa! Atšķirīgi! Neparasti! Īpaši!
☝🏼Tieši @stiligassomas.lv es esmu atradusi savu mīlestību – MAKU, kurā var ielikt telefonu! Tā ir vietas un laika ekonomija, mana komforta zona! Maks, kas izskatās tik elegants, ka to kā klaču var paņemt līdzi uz pasākumu, un, ja ļoti vajadzēs, tad tur atradīsies vieta arī lūpukrāsai!”

#stiligassomaslv #stiligassomas #stiligassomaslvvestnese

 


Atpakaļ uz Vēstneses